Wakacje pod palmami

 

WAKACJE POD PALMAMI  przez całą dobę prezentują tysiące ofert jedynie wiarygodnych touroperatorów.

To gwarantuje wysoką jakość usług i udany wypoczynek naszych Klientów.

 

Portal turystyczny wakacjepodpalmami.pl jest  internetowym biurem podróży - tutaj każdy z łatwością może zaplanować swoją podróż oraz dokonać jej rezerwacji. Jako nowoczesny agent turystyczny prowadzimy sprzedaż przez: Internet, Centrum Rezerwacji oraz w Punkcie obsługi klienta.

Portal turystyczny wakacjepodpalmami.pl współpracuje z rzetelnymi partnerami posiadającymi niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia, licencje i ubezpieczenia. Zapewnia to naszym klientom bezpieczeństwo i gwarantuje usługi najwyższej jakości.

Portal turystyczny wakacjepodpalmami.pl oferuje możliwość zakupu wycieczek zagranicznych, wczasów ofert last minute po bardzo atrakcyjnych cenach, największych i najbardziej renomowanych touroperatorów, które są aktualizowane przez 24h na dobę. W portalu oprócz wakacyjnych pakietów wyjazdowych kupić można bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia podróżne.

Portal turystyczny wakacjepodpalmami.pl zwraca szczególną uwagę na profesjonalną obsługę klienta. W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim stażem w turystyce, które dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą Państwu wybrać odpowiednią ofertę oraz w sprawny i bezpieczny sposób przeprowadzą transakcję zakupu. Jednocześnie informujemy, że w pełni respektujemy wszystkie przepisy prawa gwarantujące ochronę danych osobowych osób korzystających z naszego serwisu.

Portal turystyczny wakacjepodpalmami.pl jest własnością biura podróży MTTRAVEL.PL Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Od początku istnienia świadczone przez nas usług na wysoki standardzie doceniło liczne i ciągle powiększające się grono wiernych i zadowolonych klientów.