Jak rezerwować

Jak rezerwować ofertę na wakacje pod palmami

Tylko 6 prostych kroków dzieli Cię od wymarzonych wakacji:

1. Wyszukaj wycieczkę Znajdź idealne wakacje dla siebie z ponad 200 000 wakacyjnych propozycji dostępnych w serwisie wakacjepodpalmami.pl Skorzystaj z wyszukiwarki i filtrów, dzięki którym wyszukanie oferty będzie łatwe, wygodne i przyjemne.

2. Zarezerwuj Wybraną przez siebie ofertę możesz zarezerwować klikając przycisk DALEJ (znajduje się on przy każdej ofercie), a następnie wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy.

3. Skontaktujemy się z Tobą Konsultant wakacjepodpalmami.pl potwierdzi u organizatora dostępność i łączny koszt zarezerwowanej przez Ciebie wycieczki. Następnie zadba o formalności i drogą elektroniczną wyśle do Ciebie gotową umowę oraz warunki uczestnictwa w wycieczce.

4. Dokonaj płatności Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności (przelewem bankowy, e-przelewem lub gotówką w Salonie Sprzedaży ). Wyślij potwierdzenie wpłaty e-mailem na adres rezerwacje@mttravel.pl lub faxem +48 58 30 66 166. Wówczas Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona. W przypadku wpłaty zaliczki o terminie pozostałej części kwoty poinformujemy Cię e-mailem lub SMS-em.

5. Podpisz dokumenty Zapoznaj się dokładnie z umową i warunkami uczestnictwa, podpisz oba dokumenty i wyślij je e-mailem na adres rezerwacje@mttravel.pl, faxem +48 58 30 66 166 lub przekaż osobiście w Salonie Sprzedaży.

6. Potwierdzimy godziny wylotu Najpóźniej 2 dni przed wyjazdem poinformujemy Cię e-mailem i SMS-em o godzinie wylotu/wyjazdu, ustalonej przez organizatora.

Już teraz życzymy udanego wypoczynku!
 
Inne formy rezerwacji Wymarzone wakacje możesz również zarezerwować telefonicznie pod numerem 888 809 909
Nasz konsultant zapyta o Twoje oczekiwania i wybierze oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.
 
Tylko z nami udane wakacje pod palmami !!!